Kontakt
Blogspot
Facebook


Registrace   |   Zapomněli jste heslo?

Jednodenní vodácké kurzy pro školy


Vodácké kurzy se základním kurzem bezpečnosti a záchrany pro studenty základních, středních a vysokých škol.

Chcete se vydat se svými žáky či studenty na vodu, nemáte ale moc času, nechce se Vám trávit půl dne na cestách? Potřebujete program na dvě hodiny, dopoledne, odpoledne, celý den? Tak to jste u nás dobře. Nemusíte jezdit daleko, máme pro Vás zábavný vodácký program přímo v Brně!

Vyjedeme si na řeku Svratku, která i přímo v Brně má co nabídnout. Okolní zeleň a skály, kdy zapomenete, že se nacházíte v druhém největším městě České republiky. Nebo naopak průjezd poblíž centra, kde můžete mávat na nic netušící chodce, auta, tramvaje, vlaky...

  • Cílem jednodenních vodáckých výletů je teoretické a praktické seznámení s jízdou na kánoi, kajaku či raftu, základní kurz bezpečnosti a záchrany na tekoucí vodě...a hlavně užít si pěkný vodácký den ve společnosti kamarádů a spolužáků v přírodě.

  • Výlety jsou vedeny licencovanými instruktory, kteří jsou zvyklí a způsobilí na práci s dětmi a mládeží, dokáží vše trpělivě vysvětlit, poradit, ale i vhodně zvýšit hlas, když je potřeba.

  • K dispozici je atestované vodácké vybavení (pádlo, plovací vesta, přilba, nepromokavý vak)

Vybrat si můžete např.:

  • vyjížďku už od 2 h, kdy je možné trénovat kolem našeho vodáckého centra v Komíně na ulici Veslařská,

  • splutí Svratky od přehrady k vodáckému centru v Komíně (4,5 km, cca 3 h),

  • splutí z Komína do druhého vodáckého centra v Horních Heršpicích u Baumaxu - ulice Sokolova - (8,5 km, 4 - 5 h),

  • pro vytrvalce od přehrady do Heršpic (13 km, 6 - 7 h),

V rámci kurzů je možné využít zázemí našich dvou vodáckých center v Brně - v Komíně na ulici Veslařská a v Horních Heršpicích na ulici Sokolova. K dispozici je WC, prostor na převlečení a uschování osobních věcí, velký prostor na doprovodný program, ohniště, gril - doprovodný program i občerstvení si můžete zařídit ve své režii nebo vše můžeme zajistit my, záleží na Vaší volbě.

Cena je již od 150 Kč/student (platí pro kurz v délce 2 h u vodáckého centra Water Element v Komíně ve všední den v počtu od 25 žáků). Na každých 10 studentů 1 pedagogický dozor zdarma!

Dále je možné vyrazit na celodenní výlet na některou z řek v blízkém okolí Brna, např. Svratka nad předhradou, Svitava z Blanska, Jihlava, Dyje i Moravu lze pro tento účel využít. Vše záleží na aktuálních podmínkách, zdatnosti skupinky, Vašich časových možnostech a požadavcích.

Nevájte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku na míru.

 

Zpět na nabídku kurzůKomentáře

Pro Vkládání komentářů musíte být přihlášen. Registrace a přihlášení