Kontakt
Blogspot
Facebook


Registrace   |   Zapomněli jste heslo?

Jednodenní vodácké kurzy pro školy


Vodácké kurzy se základním kurzem bezpečnosti a záchrany pro studenty základních, středních a vysokých škol.

Chcete se vydat se svými žáky či studenty na vodu, nemáte ale moc času, nechce se Vám trávit půl dne na cestách? Potřebujete program na dvě hodiny, dopoledne, odpoledne, celý den? Tak to jste u nás dobře. Nemusíte jezdit daleko, máme pro Vás zábavný vodácký program přímo v Brně!

Vyjedeme si na řeku Svratku, která i přímo v Brně má co nabídnout. Okolní zeleň a skály, kdy zapomenete, že se nacházíte v druhém největším městě České republiky. Nebo naopak průjezd poblíž centra, kde můžete mávat na nic netušící chodce, auta, tramvaje, vlaky...

Areál Water Element je skvěle dostupný i na kole, neboť se nachází v těsné blízkosti cyklostezky vedoucí kolem řeky Svratky. Areál je oplocený a kola je možné zde uzamčít.

  • Cílem jednodenních vodáckých výletů je teoretické a praktické seznámení s jízdou na kánoi, kajaku, paddleboardu či raftu, základní kurz bezpečnosti a záchrany na tekoucí vodě...a hlavně užít si pěkný vodácký den ve společnosti kamarádů a spolužáků v přírodě.

  • Výlety jsou vedeny licencovanými instruktory, kteří jsou zvyklí a způsobilí na práci s dětmi a mládeží, dokáží vše trpělivě vysvětlit, poradit, ale i vhodně zvýšit hlas, když je potřeba

  • K dispozici je atestované vodácké vybavení (pádlo, plovací vesta, přilba, nepromokavý vak)

  • Celá skupina může vyrazit na raftech, kánoích, kajacích nebo paddleboardech!

Vybrat si můžete z těchto variant:

  • vyjížďku na 2 h, kdy vyrazíte na vodu na řeku Svratku v okolí našeho vodáckého centra v Komíně na ulici Veslařská (2 h)

  • splutí Svratky od brněské přehrady k vodáckému centru v Komíně (4,5 km, cca 3 h)

  • projíždka po brněnské přehradě (cca 2 h)

  • pro vytrvalce od přehrady do Heršpic (13 km, 6 - 7 h)

  • následný program může pokračovat v sportovním areálu U Hrocha, k dispozici jsou beach volejbalové kurty, hřiště na fotbal i basketbal a v neposlední řadě oblíbený workout (sportoviště nejsou v ceně vodáckého programu a je třeba rezervovat s předstihem)

  • spolu s vodáckou částí i sportovními aktivitami v areálu U Hrocha pro Vaše žáky i studenty připravíme přijemný sportovní zážitek

 

V rámci kurzů je možné využít nově vybudovaného zázemí vodáckého centra Water Element na Veslařské ulici (vedle areálu U Hrocha). K dispozici je WC, šatny se skříňkami na uschování osobních věcí, velký prostor na doprovodný program, velká zastřešená terasa, gril - doprovodný program i občerstvení si můžete zařídit ve své režii nebo vše můžeme zajistit my, záleží na Vaší volbě.

 

Ceny:

méně než 25 žáku = 250,-/os. (rafty nebo kánoe)

více jak 25 žáku = 195,-/os. (rafty nebo kánoe)

+ 50,-/os. příplatek pokud je kurz výhradně na kajaku nebo paddleboardu

+ 50,-/os. opékání špekáčku

 

Pedagogický dozor zdarma!

 

Volné termíny květen/červen 2020

květen: 11. 12. 13. 14. 15. 18. 19. 20. 21. 22. 25. 26. 27. 28. 29.

červen: 1. 2. 3. 4. 5. 8. 9. 10. 11. 12. 15. 16. 17. 18. 19. 22. 23. 24. 25. 26. 29. 30

popřípadě dle domluvy

Rezervaci termínu neodkládejte - kapacita na jeden den je maximálně 75 studentů!

 

Dále je možné vyrazit na celodenní výlet na některou z řek v blízkém okolí Brna, např. Svratka nad předhradou, Svitava z Blanska, Jihlava, Dyje, Zámecká Dyje i Moravu lze pro tento účel využít. Vše záleží na aktuálních podmínkách, zdatnosti skupinky, Vašich časových možnostech a požadavcích.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku na míru.

 

Zpět na nabídku kurzůKomentáře

Pro Vkládání komentářů musíte být přihlášen. Registrace a přihlášení