Kontakt
Blogspot
Facebook


Registrace   |   Zapomněli jste heslo?

Kontakt


Informace o kurzech a akcích, přihlášky a kalkulace jednotlivých akcí:

info@vodacke-akce.cz 

tel.: +420 737 332 592 ( tel. kontakt je na prodejnu Water Element, prosíme využívat pouze při nedostupnosti níže uvedených instruktorů )


Daniel Burian (vodácké kurzy pro školy a organizace, teambuilding, kajaková škola, kurzy eskymování )

dan@vodacke-centrum.cz 

tel. +420 732 453 343


Pavel Vrátníček (teambuilding a firemní akce, jednodenní kurzy pro školy, akce na míru )

pavel@vodacke-centrum.cz 

tel. +420 737 332 592O nás:

V roce 2003 jsme začali trénovat první skupinu vodáků pro Vysoké učení technické v Brně. V následujících letech jsme výuku techniky jízdy na kajaku a nafukovacích kanoích rozšířili o nácvik záchrany a první pomoci. 
V tomto okamžiku nabízíme široké spektrum výuky pro školy, organizace nebo firmy. 
Nemusíte se bát přecenění vlastních sil, vždy na Vás budeme dohlížet připraveni zasáhnout. Všichni jsme proškoleni v záchraně na klidné i divoké vodě, trénink záchrany a rozvíjení nových technik je pro nás součástí přípravy. Všichni jsem akreditovaní zdravotníci zotavovacích akcí. Byli jsme proškoleni akreditovaným kurzem ZDrSEM Vodák, který je zaměřen na první pomoc na vodě v divočině.

Každoročně organizujeme desítky akcí pro školy, skupiny, firmy i jednotlivce. Jsme schopni Vám zajistit kurzy, školení nebo vodácké výlety na míru s nadstandartním servisem. 

Na mnoho akcí využíváme nově vybudované zázemí vodáckého centra Water Element na Veslařské ulici (vedle areálu U Hrocha), které poskytuje ideální zázemí pro vodní sporty v centru Brna.Facebook: https://www.facebook.com/waterelementcommunity