Kontakt
Blogspot
Facebook


Registrace   |   Zapomněli jste heslo?

Kontakt


Informace o kurzech a akcích, přihlášky a kalkulace jednotlivých akcí:

info@vodacke-akce.cz 

tel.: +420 737 332 592 ( tel. kontakt je na prodejnu Water Element, prosíme využívat pouze při nedostupnosti níže uvedených instruktorů )


Daniel Burian (vodácké kurzy pro školy a organizace, teambuilding, kajaková škola, kurzy eskymování )

dan@vodacke-centrum.cz 

tel. +420 732 453 343


Šimon Babíček (kurzy bezpečnosti a první pomoci)

simon@vodacke-akce.cz  

tel. +420 728 628 172


O nás:

V roce 2003 jsme začali trénovat první skupinu vodáků pro Vysoké učení technické v Brně. V následujících letech jsme výuku techniky jízdy na kajaku a nafukovacích kanoích rozšířili o nácvik záchrany a první pomoci. 
V tomto okamžiku nabízíme široké spektrum výuky od seakayaku po creeking. Naše kurzy na sebe navazují a vzájemně se doplňují. Vzniká tak systém zábavné a živé výuky pádlování a bezpečného pohybu na vodě, který Vás bude bavit a motivovat k co nejlepším výkonům. Nemusíte se bát přecenění vlastních sil, vždy na Vás budeme dohlížet připraveni zasáhnout. Všichni jsme proškoleni v záchraně na klidné i divoké vodě, trénink záchrany a rozvíjení nových technik je pro nás součástí přípravy. Všichni jsem akreditovaní zdravotníci zotavovacích akcí. Byli jsme proškoleni akreditovaným kurzem ZDrSEM Vodák, který je zaměřen na první pomoc na vodě v divočině.

Každoročně organizujeme desítky akcí pro skupiny, firmy i jednotlivce. Jsme schopni Vám zajistit kurzy, školení nebo vodácké výlety na míru s nadstandartním servisem. Facebook: https://www.facebook.com/waterelementcommunity

Blog: http://vodackeakce.blogspot.cz/